شروع یک کسب و کار

به فکر شروع کسب و کاری برای خودتان هستید؟


عناوین زیر را مطلعه کنید تا با جوانب مختلف شروع کسب و کار آشنا شده و همچنین اطلاعات لازم برای کسب موفقیت را به دست آورید.

چگونگی شروع کسب و کار

شروع یک کسب و کار هیجان انگیز اما در عین حال پرچالش است. منابعی که در این بخش معرفی می شوند ملزومات راه اندازی یک کسب و کار را به شما معرفی می کنند.

برنامه کسب و کار خود را روی کاغذ بنویسید

برنامه کسب و کار در واقع یک نقشه راه برای دسترسی به موفقیت در کسب و کار است. عموما این برنامه باید سه تا پنج سال آتی را برنامه ریزی کرده و مسیر مورد نظر شرکت را برای پیمودن طرح ریزی می کند.

ساختار مورد نظر خود را انتخاب کنید

ساختاری که برای کسب و کار خود انتخاب می کنید دارای مفاهیم قانونی و حقوقی خواهد بود. اطلاعاتی در مورد ساختارهای مختلف کسب و کار اطلاعات کسب کرده و ساختار متناسب با نوع کسب و کار خود را انتخاب کنید.

انتخاب و ثبت نام شرکت

انتخاب و ثبت نام شرکت قدمی کلیدی برای فعالیت قانونی شرکت و دریافت کمک های مالی از سوی دولت است.

انتخاب محل کسب و کار و تجهیزات

این منابع در حصول اطمینان از اینکه کسب و کار کوچک شما با شرایط اجاره و همچنین قوانین و مقررات منطقه بندی سازگاری دارد یاری رسان خواهند بود. همچنین اطلاعاتی در مورد خرید یا اجاره تجهیزات یا خرید تجهیزات مازاد دولت ارائه می دهد.

مجوزها و پروانه کسب و کار

برای راه اندازی قانونی کسب و کارتان لازم است مجوزهای قانونی و دولتی دریافت کنید. این منابع اطلاعاتی در رابطه با ملزومات راه اندازی قانونی کسب و کارتان ارائه می دهند.

در مورد قوانین کسب و کار اطلاعات داشته باشید

شما به عنوان صاحب کسب و کار در معرض برخی از قوانین و مقرراتی قرار خواهید گرفت که در مورد شرکت های بزرگ اعمال می شود. این منابع به شما کمک می کند دریابید کدام یک از قوانین و شرایط در مورد کسب و کار شما اعمال خواهد شد.

مسایل مالی در کسب و کار

شانس خود را برای موفقیت در کسب و کارتان با درک نیازهای مالی و همچنین گزینه هایی که برای شروع، مدریت و رشد کسب و کارتان در اختیار شما قرار دارد افزایش دهید.

سرمایه گذاری مالی برای کسب و کار

وقتی که صحبت از سرمایه گذاری مالی به میان می آید گزینه های متعددی پیش روی شما قرار می گیرد. در مورد فرصت های موجود از وام های معمولی گرفته تا کمک های مالی و اوراق قرضه تحقیق و بررسی کنید.

تشکیل پرونده مالیاتی و پرداخت مالیات

تحقیق کنید که آیا نیاز است برای کسب و کارتان شناسه مالیاتی دریافت کنید؟ مزایا و ملزومات آن چیست؟

استخدام کارمند

برای استخدام کارمندان شرکت خود حاضرید؟ در مورد شرایط استخدام و قوانین کار اطلاعات کسب کنید تا از سازگار بودن کسب و کار کارتان با قوانین موجود اطمینان حاصل کنید.

حق و حقوق تمامی اطلاعات آموزشی بر روی این وب سایت و مطالب ترجمه شده، برای گروه "کسب بین" محفوظ است. هرگونه کپی برداری با ذکر و لینک به منبع امکان پذیر است.

Histats