انواع کسب و کار

انواع کسب و کار

انتخاب نوع کسب و کار، یکی از نخستین تصمیماتی است که اتخاذ می کنید. پیش از تصمیم گیری، در مورد فرصت های موجود نظیر کسب و کارهای خانگی یا آنلاین تحقیق کنید.

 کسب و کار سبز

کسب و کار سبز نه تنها به طبیعت و محیط پیرامون ما سود می رساند بلکه از روش های دوست دار طبیعت نیز برای بازاریابی محصولات خود استفاده می کند. بیاموزید چگونه می توانید یک کسب و کار سبز راه اندازی کنید.

شرکت های نوپا و کسب و کارهای با رشد بالا

شرکت های نوپا اغلب کسب و کارهای مبتنی بر فناوری بوده و توانایی رشد بالایی دارند. در مورد شروع، اداره و گسترش یک شرکت نوپا یا کسب و کار با رشد بالا بیشتر مطالعه کنید.

کسب و کارهای خانگی

بسیاری از شرکت های خوش نام نظیر اپل یا فورد در ابتدا کسب و کارهای خانگی بوده اند. بیاموزید چگونه یک کسب و کار خانگی راه اندازی کنید و برای سازگاری با قوانین و مقررات به چه چیزی نیاز دارید؟

کسب و کار آنلاین

حضور در اینترنت راه بسیار مناسبی برای بازاریابی و فروش کالاها و خدمات است. روش راه اندازی و مدیریت کسب و کار آنلاین را بیاموزید.

کسب امتیاز

کسب امتیاز برای کسب و کار فرصتی را برای موفقیت فراهم می کند اما از سوی دیگر چالش هایی را نیز به همراه دارد. پیش از خرید امتیاز اطلاعات کسب کنید.

خرید کسب و کارهای موجود

خرید یک کسب و کار ممکن است کم خطر تر از شروع یک کسب و کار از پایه است. اما لازم است پیش از خرید، از شرایط آن مطلع شوید. در مورد خرید یک کسب و کار بیشتر بخوانید.

پیمانکاران مستقل و افراد خود اشتغال

پیمانکاران مستقل می توانند برای صاحبان کسب و کارهای کوچک انعطاف پذیری به ارمغان آورده و همچنین چالش هایی را ایجاد می کنند. راجع به مزایا ومعایب آن ها و چگونگی شروع کار مطالعه کنید.

کسب و کار زنان

در مورد برنامه های موجود برای کمک به شروع، رشد و موفقیت کسب و کار متعلق به زنان اطلاعات کسب کنید.

معلولان

شروع کسب و کار به دلیل منافعی نظیر انعطاف پذیری، فرصتی بسیار عالی برای معلولان به شمار می رود. در مورد برنامه های دولتی برای افراد معلول دارای کسب و کارهای کوچک بیشتر مطالعه کنید.

کارآفرینان جوان

کارآفرینان جوان آینده سازان ملی هستند. در مورد منابع دولتی برای کمک به کارآفرینان جوان اطلاعات کسب کنید.

شروع مجدد یک کسب و کار

در حال بازنشسته شدن و در جستجوی فرصت های جدید برای شروع کسب و کار هستید؟ هم اکنون زمان بررسی فرصت ها است.

حق و حقوق تمامی اطلاعات آموزشی بر روی این وب سایت و مطالب ترجمه شده، برای گروه "کسب بین" محفوظ است. هرگونه کپی برداری با ذکر و لینک به منبع امکان پذیر است.

Histats