راه اندازی یک کسب و کار

راه اندازی یک کسب و کار

قدم بعدی پس از راه اندازی کسب و کار چیست؟ در این بخش هر آنچه لازم است برای راه اندازی کسب و کار و موفقیت بدانید – از فروش گرفته تا منابع انسانی- مورد توجه و تاکید قرار گرفته است.

حسابداری و مدیریت امور مالی کسب و کار

آیا در کسب و کار خود از پول نقد، کارت اعتباری و چک استفاده می کنید؟ در جایگاه صاحب کسب و کار باید در مورد چگونگی رویارویی با معاملات هوشیار باشید و بیاموزید چگونه می توانید این معاملات را مدریت کنید.

بازاریابی

آیا تلاش های شما برای بازاریابی بطور مؤثر باعث ترفیع و رشد کسب و کار کوچک شما می شود؟ دریابید هنگام برنامه ریزی برای بازاریابی یکپارچه به چه موضوعات و مفاهیمی باید توجه کنید.

فروش

یک استراتژی فروش خوب چگونه است؟ در این مورد تنها یک پاسخ صریح و روشن وجود ندارد چرا که در هر نوع کسب و کار شرایطی متفاوت حاکم است. در اینجا چگونگی ایجاد استراتژی فروش و همچنین استقرار کسب و کار آنلاین را بیاموزید.

منابع انسانی

لازم است پس از استخدام افراد از قوانین و مقرراتی که از حقوق کارمندان حمایت می کنند پیروی کنید. اطمینان حاصل کنید که روال استخدام در کسب و کار شما در راستای تمامی قوانین مرتبط با صنعت شما است.

بهره گیری از فناوری

هر روزه پیشرفت در فناوری موجب فراهم شدن فرصت ها و همچنین چالش هایی جدید در کسب و کار شما می شود. از فناوری هایی که به کسب و کار شما کمک می کنند شناخت کافی به دست آورید.

بیمه

آیا در برابر ناکامی ها و خطرات غیر قابل پیش بینی حمایت می شوید؟ برخورداری از بیمه مناسب برای حصول اطمینان از اینکه شما و کسب و کارتان مورد حمایت هستید ضروری است. در مورد منابع موجود در این زمینه بیشتر بدانید.

آمادگی برای شرایط اضطراری

داشتن آمادگی در شرایط اضطراری برای صاحبان کسب و کار کوچک به معنای باقی ماندن و در کسب و کار پس از وقوع مشکلات و ناکامی ها است. به دنبال منابعی باشید که می تواند آمادگی شما را در شرایط اضطراری افزایش داده و در توسعه طرح امداد رسانی به شما کمک کند.

راهنمای کسب و کار سبز

تمرکز عصر جدید روی مسئولیت پذیری زیست محیطی است و در این میان شما نیز می توانید در جایگاه یک کسب و کار کوچک تحولاتی ایجاد کنید. به حفاظت از اکوسیستم کمک کرده و مشتریانی که از تلاش های شما در جهت حفاظت از اکوسیستم قدردانی می کنند پاداش دهید.

بهره وری انرژی

به عنوان یک کسب و کار کوچک می توانید با قدم گذاشتن در مسیر “سبز شدن” تفاوت هایی را ایجاد کنید. به دنبال نکاتی در رابطه با صرفه جویی در انرژی باشید و بیاموزید چگونه دسترسی به بهره وری انرژی در کسب و کارتان رخ می دهد.

گسترش بین المللی کسب و کار

آیا حاضرید کسب و کارتان را در کشور دیگری توسعه دهید؟ اطمینان حاصل کنید از آنچه که برای گسترش کسب و کارتان در کشورهای دیگر لازم است آگاهی دارید. به کمک این دو منبع حائز اهمیت اطلاعات بیشتری در این زمینه به دست آورید.

استانداردهای اندازه

چه چیزی یک کسب و کار را به کسب و کاری “کوچک” تبدیل می کند؟ بیاموزید چگونه استانداردهای اندازه پایه گذاری شده اند، نحوه استفاده از آن ها چگونه است و ممکن است چه تاثیراتی روی کسب و کار شما داشته باشند.

حق و حقوق تمامی اطلاعات آموزشی بر روی این وب سایت و مطالب ترجمه شده، برای گروه "کسب بین" محفوظ است. هرگونه کپی برداری با ذکر و لینک به منبع امکان پذیر است.

Histats