بازاریابی

بازار یابی

آیا تلاش هایتان برای بازاریابی در ترفیع و توسعه کسب و کار کوچک شما مؤثر است؟ در بخش شما را با موضوعات و مفاهیمی که باید هنگام برنامه ریزی برای بازاریابی مورد توجه قرار دهید آشنا می کنیم.

بازاریابی۱۰۱

آیا از روش بازاریابی موثر و کارآمد برای کسب و کارتان مطلع هستید؟ لازم است صاحبان کسب و کار استرتراتژی های بازاریابی قوی خلق کنند تا حضوری قوی در بازار داشته باشند. اصول بازاریابی را بیاموزید.

بازاریابی ۲۰۱

زمانی بازاریابی نتیجه موفقیت آمیز خواهد داشت که تمرکز شما روی نیازهای مصرف کننده باشد نه روی آنچه فکر می کنید مصرف کننده نیاز دارد. به نکات و راهنمایی هایی را در این زمینه مطالعه کنید.

اصول تبلیغات

تبلیغات تاثیر شگرفی روی فروش محصولات دارند و معنای این سخن واضح و مبرهن است: فروش بیشتر و در نتیجه سود بیشتر. در مورد اصول تبلیغات بیشتر بدانید.

بازاریابی ایمیلی

بازاریابی ایمیلی یکی از بهترین روش ها برای حفظ ارتباط با مشتریان است. این نوع بازاریابی مقرون به صرفه بوده و موجب آگاهی و وفاداری مشتریان به محصولات شما می شود. دریابید که بازاریابی ایمیلی چگونه می تواند به شما کمک کند.

قانون تبلیغات آنلاین

اگر قصد تبلیغات آنلاین دارید لازم است از چند اصل مهم مطلع شوید. مطمئن شوید که از تمام قوانین بازاریابی و تبلیغات مطلع هستید.

برچسب گذاری محصول

آیا میدانید که برچسب گذاری و بسته بندی محصولاتی که تولید یا به فروش می رسانید نوعی تبلیغات محسوب می شود؟ در مورد قوانین کلی برچسب گذاری اطلاعات کسب کنید.

بهترین روش تبلیغات و بازاریابی در اینترنت

اگر در فکر تبلیغات در اینترنت هستید به خاطر داشته باشید بسیاری از قوانینی که در مورد دیگر اشکال تبلیغات اعمال می شود در مورد بازاریابی اینترنتی نیز صدق می کنند. بیشتر بخوانید.

تبلیغ محصولات خاص

دولت فدرال تبلیغات و برچسب گذاری تعدادی از محصولات را ساماندهی کرده است. اطمینان حاصل کنید که از شرایط مربوط به محصولات ویژه پیروی می کنید.

پیروی از قوانین تبلیغات

آیا از قوانین مربوط به تبلیغات پیروی می کنید؟ پیش از شروع تبلیغات درک و شناخت برخی از قوانین حائز اهمیت است. اطلاعات بیشتری در مورد این قوانین به دست آورید.

بازاریابی تلفنی

صنعت بازاریابی تلفنی به دلیل استفاده از روش های فروش تهاجمی و فریبنده خوشنام نیست. با قوانین و مقررات بازاریابی تلفنی و چگونگی پیروی از آن ها آشنا شوید.

حق و حقوق تمامی اطلاعات آموزشی بر روی این وب سایت و مطالب ترجمه شده، برای گروه "کسب بین" محفوظ است. هرگونه کپی برداری با ذکر و لینک به منبع امکان پذیر است.

Histats