حسابداری و مدریت امور مالی کسب و کار

حسابداری و مدریت امور مالی کسب و کار

در کسب و کار خود از پول نقد، کارت های اعتباری و چک استفاده می کنید؟ لازم است شما به عنوان صاحب کسب و کار در مورد چگونگی انجام گرفتن معاملات و رویارویی با آن ها اطلاعاتی را کسب کنید. در اینجا چگونگی مدریت معاملات را فرا گیرید.

 فقط پول نقد

بسیاری از کسب و کارهای کوچک، معامله گرانی هستند که تنها با پول کار می کنند. از خودتان سوال کنید که آیا ممکن است این روش با محدود کردن نحوه پرداخت منجر به کاهش سود خالص شما شود یا روشی مناسب برای کسب و کار شما می باشد؟ گزینه های پیش رو را بررسی کنید.

قبول چک

علاقه دارید روش های پرداخت را برای مشتریان توسعه دهید اما در عین حال نمی توانید از کارت های اعتباری برای دریافت پول استفاده کنید؟ علاوه بر پول نقد دریافت چک را بعنوان یک گزینه دیگر مورد بررسی قرار دهید.

قبول کارت اعتباری

امروزه کارت های اعتباری در کسب و کار و تجارت مورد توجه قرار گرفته اند. اگر در حال بررسی انواع روش های دریافت پول هستید مزایا و معایب قبول کارت اعتباری را مورد بررسی قرار دهید.

خدمات پرداخت آنلاین

در این روش کسب و کارها امکان پرداخت پول را بصورت الکترونیکی از طریق اینترنت برای مشتریان خود فراهم می کنند. در مورد مزایا و معایب این روش اطلاعات کسب کنید.

حق و حقوق تمامی اطلاعات آموزشی بر روی این وب سایت و مطالب ترجمه شده، برای گروه "کسب بین" محفوظ است. هرگونه کپی برداری با ذکر و لینک به منبع امکان پذیر است.

Histats